Szafka nocna Bedie Gold

999,00

MEBEL PRODUKOWANY NA ZAMÓWIENIE.

BRAK MOŻLIWOŚCI PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM ZA TEN PRODUKT.

Wymiary:

  • Szerokość: 45 cm
  • Głębokość: 35 cm
  • Wysokość: 50 cm łącznie z nóżkami (korpus 20 cm)

Na specjalne życzenie Klienta modyfikujemy rozmiary mebli. Prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnego wymiaru oraz ceny.


CZAS REALIZACJI:

Zegar Darmowe ikony ok. 60 dni roboczych

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Szafka nocna Bedie Gold

Pięknie urządzona sypialnia sprzyja wypoczynkowi i relaksowi. Doskonale o tym wiemy, dlatego oferujemy Ci unikalną szafkę nocną Bedie Gold. Ten drewniany mebel to idealny wybór zarówno do tradycyjnych wnętrz, jak i tych utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Do stworzenia małych szafek nocnych Bedie Gold zainspirowały nas minimalistyczne lata 50. i 60. ubiegłego wieku. Te niebanalne propozycje sprawdzą się nie tylko sypialniach prywatnych domów, ale także w eleganckich hotelach, gdzie królują złote dodatki.

Mebel vintage – w sam raz do sypialni

Wszystkie meble vintage do sypialni tworzymy samodzielnie od podstaw, dzięki temu każdy z nich jest oryginalny i niepowtarzalny. To towary wytrzymałe i odporne na zarysowania.

Materiały:

Mebel w całości został wykonany z drewna pokrytego fornirem dębowym. Do produkcji wykorzystujemy tylko naturalne materiały, dlatego poszczególne modele mogą różnić się od siebie układem słoi oraz kolorem. Szafka nocna Bedie Gold wykończona jest bejcą oraz lakierem.

Dodatkowe informacje

Waga 35 kg
Wymiary 45 × 35 × 50 cm