Komoda Corrihigh Waln

2.999,00

MEBEL PRODUKOWANY NA ZAMÓWIENIE.

BRAK MOŻLIWOŚCI PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM ZA TEN PRODUKT.

Wymiary:

  • Szerokość: 80 cm
  • Głębokość: 35 cm
  • Wysokość: 105 cm

Na specjalne życzenie Klienta modyfikujemy rozmiary mebli. Prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnego wymiaru oraz ceny.


CZAS REALIZACJI:

Zegar Darmowe ikony ok. 60 dni roboczych

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Komoda Corrihigh Waln

Szukasz pojemnego mebla, który bez problemu pomieści wszystkie bibeloty? Komoda Corrihigh Waln jest nie tylko przestronna, ale i niesamowicie stylowa. Estetyka produktu nawiązuje do stylu vintage – absolutnie modnego i pożądanego w dzisiejszych czasach. Mebel idealnie odnajdzie się w salonie, biurze, gabinecie, a nawet sypialni – uniwersalność to jego drugie imię!

Tworzymy meble retro z pasją

Meble wychodzące z naszej pracowni wyróżniają się najwyższą jakością oraz ponadprzeciętną starannością wykonania. Oferowana komoda składa się z aż 5 pojemnych szuflad. Dwie mniejsze umieszczone na samej górze idealnie pomieszczą różnego rodzaju drobiazgi. W przypadku tego produktu wykorzystaliśmy piękne i niezastąpione uchwyty Gold.

Materiały:

Mebel w całości został wykonany z drewna pokrytego fornirem dębowym. Komoda Corrihigh Waln wykończona jest bejcą oraz lakierem. Pamiętaj, że naturalne drzewo w poszczególnych wyrobach może nieznacznie różnić się od siebie układem usłojenia czy barwą!

Dodatkowe informacje

Waga 50 kg
Wymiary 80 × 35 × 105 cm