Donica ORTOBELLO BLACK BETON ARCHITEKTONICZNY

379,00

Doniczka ORTOBELLO wykonana jest z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Prosty, minimalistyczny design doda charakteru Twoim wnętrzom.

Produkt wykonywany na zamówienie.


CZAS REALIZACJI:

Zegar Darmowe ikony  14 dni roboczych

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Doniczka ORTOBELLO wykonana jest z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Prosty, minimalistyczny design doda charakteru Twoim wnętrzom.

Doniczka świetnie sprawdzi się na balkonie, tarasie lub w ogrodzie. Nadaje się na sztuczne jak i żywe rośliny. Produkt impregnowany, mrozoodporny, zabezpieczony specjalną powłoką hydroizolacyjną.

Każda doniczka NUBETO jest wykonana ręcznie z najwyższą starannością. Posiada typową lekko chropowatą strukturę charakterystyczną dla betonu – nierówności, mikropęknięcia i wżery. Odlewana w jednym elemencie co dodatkowo wzmacnia strukturę doniczki.

Produkt jest ręcznie wykonany na każdym etapie produkcji. Wyprodukowany w Polsce. Doniczka jest przyjazna dla środowiska, wykonana z certyfikowanych i bezpiecznych materiałów naszej autorskiej mieszanki betonu.

Materiał – beton

Wymiary – 50cm x 50cm x 50cm

Waga – 70kg

Kolor – CZARNY

Dostępne są również doniczki w wersji malowanej w przedstawionych obok kolorach.

Ewentualne uszkodzenia należy zgłaszać w obecności kuriera.

Każda doniczka różni się od siebie. Kolory mogą różnic się od siebie nawet jeśli doniczki pochodzą z tej samej partii.

Doniczki mogą różnić się wysokością od siebie, również od wymiarów podanych w opisie. Mikropęknięcia, wżery, dziurki, nierówne krawędzie to naturalne cechy betonu architektonicznego.

Dodatkowe informacje

Waga 70 kg