Biurko Classy Desk

3.299,004.119,00

MEBEL PRODUKOWANY NA ZAMÓWIENIE.

BRAK MOŻLIWOŚCI PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM ZA TEN PRODUKT.

Wymiary:

  • 140/180 cm szerokości
  • 65 cm głębokości
  • 75 cm wysokości
  • 61,5/71,5 cm przestrzeni na nogi

Na specjalne życzenie Klienta modyfikujemy rozmiary mebli. Prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnego wymiaru oraz ceny.


CZAS REALIZACJI:

Zegar Darmowe ikony ok. 60 dni roboczych

Wyczyść

Opis

Biurko Classy Desk

Biurko Classy Desk w wydaniu vintage jest wprost stworzone po to, by stanąć w eleganckim gabinecie, w towarzystwie bogato wyposażonej biblioteki, wygodnego skórzanego fotela i nietuzinkowych dodatków. Jego piękny głęboki kolor w połączeniu z prostą, ale ciekawą formą sprawia, że nada on każdemu wnętrzu, w którym się znajdzie, dużo wdzięku, stylu i wyrafinowania. Duży blat zapewni komfort w trakcie pracy, a w znajdujących się po bokach szufladach (w sumie są aż cztery) pomieścić można dokumenty, książki i wiele drobiazgów.

Biurko Classy Desk – styl retro nie przemija

Wybierając meble do swojego mieszkania zwracamy uwagę na ich jakość, ale też na wygląd. Chcemy, by towarzyszyły nam przez lata, dlatego tak ważne jest, by zbyt szybko nam się nie opatrzyły. Nie grozi to w przypadku biurka Classy Desk. Będą mijać lata, a nawet dekady, a ono, jeśli będzie się o nie dbać, zachowa piękno i klasę.

Materiały

Mebel w całości został wykonany z drewna pokrytego fornirem dębowym. Do produkcji wykorzystujemy tylko naturalne materiały, dlatego poszczególne modele mogą różnić się od siebie układem słoi oraz kolorem. Biurko Classy Desk wykończone jest bejcą oraz lakierem.

Dodatkowe informacje

Waga 50 kg
Wymiary brak
Rozmiar (cm)

140, 160, 180